aaa-reality.cz >>> byty >>> 3+1 >>> Byt ve Stráži nad Nisou - Liberec| Reality

Byt ve Stráži nad NisouByt ve Stráži nad NisouByt ve Stráži nad Nisou
Otočit obrázek

Byt ve Stráži nad Nisou

4690000

Kompromis mezi domem a bytem v žádané lokalitě.

Hledáte kompromis pro rodinu mezi rodinným domem a bytem? Nechcete stavět a rekonstruovat? Nebo chcete zainvestovat do bytu v žádané lokalitě?

Tak právě na Vás možná čeká byt po celkové rekonstrukci v rodinném domě se zahradou ve Stráži nad Nisou! Lokalita je perfektní - Stráž je obklopena městskými čtvrtěmi Liberce, tvoří tedy enklávu v území města Liberce. Žije zde přibližně 2 400 obyvatel. V obci je zřízená mateřská i základní škola.

Zahrada má celkem 779m², a je v územním plánu k zastavění, jsou zde také 3 parkovací místa. Dům je nyní rozdělen na 3 bytové jednotky a pouze mezi 2 majitele.

Byt je umístěn v 1.NP a tudíž má strategickou polohu, nejblíže zahradě a parkování. Jedná se tedy o vhodný kompromis mezi bytem a domem.

Byt je akorát po dokončené celkové rekonstrukci na které se nešetřilo. Podlahy jsou vinylové, v prostorném obývacím pokoji se dbalo na chytré umístění kuchyně, francouzského okna, jídelního stolu, obývací části i pracovního koutku. V koupelně nalezneme vanu i velkou sprchu. Vše dělané v lepším standardu. V prostorné chodbě nalezneme vestavěnou skřín s dostatkem úložného prostoru. Dále je zde dětský pokoj a ložnice. Plocha bytu je 74m².

Náklady jsou nízké, protože je k tomuto bytu instalováno vlastní tepelné čerpadlo, kterým se topí do radiátorů + v obývacím pokoji (kuchyni) také do podlahy a je s ním nahřívána voda. Elektřina + topení + voda tak vyjde současné majitele měsíčně pouze na 3 800 Kč. Dále už jen vodné, stočné (kanalizace) a el. společným prostor. Zálohy jsou tak na byt nízké.

Důvod prodeje: současní majitelé si přejí do 2 let postavit RD (pozemek již mají) a tak hledají nejlépe někoho, kdo tolik nespěchá a nechal by je zde 2 roky v nájmu, nicméně je to celé o domluvě a otázkou nabídky. Pokud Vás byt zaujal, domluvíme si osobní prohlídku.

Lokalita

KrajLiberecký kraj
OkresLiberec
ObecStráž nad Nisou
UliceLiberecká
č. domovní / č. orientační

Informace o nabídce

Typ smlouvyProdej
Číslo inzerátu106
Datum aktualizace05. 05. 2024
Celková podlahová plocha m256
Počet podlaží objektu9
Číslo podlaží v domě4
Kategoriebyty
Dispozice bytu3+1
VlastnictvíOsobní

Průkaz energetické náročnosti budovy

TřídaF velmi nehospodárná
Vyhláška264/2020 Sb.
portál seznam •  vyhledávač stránek •  československá filmová databáze •  Největší videoportál •  hostingové služby • 

 


2011-2024 © Provozuje: aaa-reality.cz